HÍRLEVÉL
FELIRATKOZÁS
A KÉNYELMES OTTHONÉRT DOLGOZZUNK EGYÜTT!
Lakásfelújítási tanácsok, ház körüli ötletek, kreativitás és lakberendezés, barkácstippek, aktuális hírek, érdekességek, akciók.
Iratkozz fel hírlevelünkre!
ELÉRHETŐSÉG
LÉTA-KER KFT.
7631 Pécs, Tüskésréti út 48-50.
Tel.: (06-72) 324-939, 324-194
Fax: (06-72) 210-724
Mobil: (06-30) 99-46-999
E-mail: info@letaker.hu

www.letaker.hu
Nyitva tartás NYITVATARTÁS
NYITVATARTÁS

Hétfő - Péntek      7:00-17:00

Szombat               7:00-12:00

Vasárnap                   Zárva

Gépkocsivezető

100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az áruszállítással kapcsolatos feladatok ellátása, áruszállítás a megrendelők részére, valamint áru beszállítása a telepre;
  • a szállítással kapcsolatos és a rakodáshoz szükséges okmányok kezelése, pontos vezetése, időben történő átadása;
  • gépjárművének tisztántartása és karbantartása, a hibák jelzése;
  • daruzás, rakodás, raktári árumozgatás, targoncázás, rakomány átadása, ill. átvétele;
  • az átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése;
  • áruszállítás szüneteltetésekor egyéb raktári feladatok ellátása.

Szakmai elvárások:

  • Legalább 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat;
  • legalább 5 éves balesetmentes vezetés;
  • középfokú végzettség vagy szakmunkás bizonyítvány;
  • B, C, E vezetői engedély;
  • daru vizsga;
  • gépjárművezetői képesítési igazolvány;
  • könnyűgépkezelő és targoncavezetői vizsga.

Előnyt jelent:

  • Építőipari anyagismeret

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Megbízhatóság, önállóság;
  • lendületes, gyors és hatékony munkavégzés;
  • nagyfokú terhelhetőség;
  • határozott, udvarias kommunikáció és fellépés.

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet;
  • bizalom;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • felelősségteljes, önálló munkakör;
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Pécs, Tüskésréti út 48-50.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint saját kézírású motivációs levelét nettó fizetési igényének megjelölésével az info@letaker.hu e-mail címre kérjük megküldeni.