Állásajánlat

Értékesítő munkatárs

A hazai tulajdonú, több mint 20 éve sikeresen működő  újHÁZ építőanyag nagykereskedelmi hálózat Pécsi szervezete keresi új munkatársát értékesítő  munkakörbe.

Erősséged a több fókuszú és önálló gondolkodás? Szereted, ha a napjaid mozgalmasan telnek? Motivál, ha bizonyíthatod rátermettséged a precizitást, komoly odafigyelést és gyorsaságot igénylő feladatokban? Szereted, ha a munkáddal elégedett vásárlók elismerik szakmai tudásod és hozzáállásod?

Akarsz folyamatos fejlődés mellett elkötelezett csapat tagja lenni?

Ha így van, Téged keresünk!

AMIT NYÚJTUNK:

  • A régió egyik piacvezető építőanyag kereskedő cégénél, kiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat.
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül.
  • Nálunk kiélheted a kreativitásod, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk.
  • Több mint 20 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz.
  • Hozzáértő, szakavatott csapat segíti a munkádat.
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk.
  • Munkáddal nagyban hozzájárulhatsz a cég fejlesztéséhez/fejlődéséhez.

FŐ FELADATAID LESZNEK:

  • A telephelyen forgalmazott építőanyagok, termékek és árucikkek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása;
  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése;
  • a termékek vezetői utasításra történő beárazása, a termék árlista gépi vezetése;
  • a megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal;
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé;
  • reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében;
  • szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása;
  • a hozzá tartozó termékkör kezelése, megrendelések intézése, készletkezelése;
  • folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében;
  • az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése;
  • az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel;
  • a megvásárolt termékek kiszállításának tervezése/ügyintézése;
  • részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében;
  • a forgalomhoz kapcsolódó kimutatások elkészítése és egyeztetése a vezetőkkel;
  • a munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat;
  • átfogó termékértékesítési ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek, kiváló táblázatkezelési és levelezési gyakorlat;
  • kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt);
  • kitűnő fogalmazási és helyesírási készség.

ELŐNYT JELENT:

  • ERP (vállalatirányítási) rendszerismeret;
  • kommunikációs angol és/vagy német nyelvismeret;
  • mobilitás/utazási hajlandóság, „B” kategóriás jogosítvány;
  • felsőfokú (OKJ) kereskedelmi-, vagy ügyviteli képesítés.

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK, TULAJDONSÁGOK:

  • Precíz, dinamikus, önálló munkavégzési képesség;
  • nagyfokú pro-aktivitás, probléma-megoldási képesség;
  • fejlett konfliktuskezelés és stressz-tűrés;
  • megbízhatóság, felelősségtudat, lojalitás;
  • rugalmasság, terhelhetőség, kitartás;
  • rendszerszintű gondolkodás (elemzőkészség), komplex gondolkodásmód;
  • együttműködés, csapatszellemű hozzáállás;
  • pozitív-, feladat- és eredményorientált szemléletmód;
  • a munka iránti elkötelezettség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Pécs

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

Fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a bérigény megjelölésével, valamint referenciák feltüntetésévellaszlo.kisgeczi@letaker.hu e-mail címre várjuk!

Ajánlatkérés

Tájékozódni szeretnél, kérdéseid vannak, vagy árajánlatot kérnél?
Írd be a lenti mezőkbe, hogy milyen termékből, milyen szállítási feltételekkel és mekkora mennyiségre lenne szükséged, és mi nem csak árakat, de tanácsokat is adunk, hogy megtaláljuk a Neked legmegfelelőbb megoldásokat!

Szállítási információk

Az üzenet elküldésével hozzájárulok, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelje. Az Adatkezelési tájékoztató ide kattintva érhető el.

Iratkozz felHírlevelünkre!

Lakásfelújítási tanácsok, ház körüli ötletek, kreativitás és lakberendezés, barkácstippek, aktuális hírek, érdekességek, akciók.